Kvalita a dlhá životnosť

Kvalita a dlhá životnosť
Publikované 29.03.2015 13:09

Po cene snáď každého pri kúpe nového altánku zaujíma jeho kvalita a životnosť. Sú to dôležité faktory, ktoré môžu rozhodnúť pre alebo proti. Nikto si určite nechce kúpiť produkt, ktorý má krátku životnosť a je nestály, predovšetkým ak sa jedná o drevený výrobok do exteriéru. Náš záhradný altánok odoláva náročnejším podmienkam ako napríklad vplyvu dažďa, snehu, slnka, silných mrazov, či tepla… Uvedomujeme si, že altánok je z dreva a drevo ako prírodný materiál ľahko podlieha skaze.

Čím sme dosiahli dlhú životnosť záhradného altánku?

Každý altánok ošetrujeme kvalitnou impregnáciou nielen proti poveternostným podmienkam a ich vplyvom ale aj proti drevokazným škodcom. Túto činnosť je nutné po niekoľkých rokoch znova opakovať s cieľom predĺženia jej účinku. Náš záhradný altánok je produktom stálym a kvalitným s dlhoročnou životnosťou a tradíciou. Dbáme na správny výber kvalitného smrekového dreva s vlastnosťami vyhovujúcimi požiadavkám zákazníkov.

V súvislosti s kvalitou a dlhšou životnosťou nášho altánku je potrebné zdôrazniť ďalší dôležitý faktor, ktorý robíme pre to, aby bol budúci zákazník spokojný. Všetko závisí od kvalitného základu. V tomto prípade máme na mysli vhodnú izoláciu podkladu pod nový altánok. Potrpíme si, aby nosné stĺpy drevostavby boli viackrát namorené či napustené. Ďalej aplikujeme asfaltovú lepenku zo spodu na nosné (oporné) stĺpy altánku a tým zabraňujeme vlhnutiu a následnému prehnitiu samotných stĺpov altánku.

Ak hľadáte dlhoročnú životnosť a kvalitu, sme tu pre vás.