Najlacnejší záhradný altánok

Prečo je náš altánok najpredávanejší?

Záhradné altánky sú pre vás s radosťou vyrábané z kvalitného sušeného smrekového dreva, ktorého každý jeden diel je umelecky opracovaný. Vďaka svojej univerzálnej veľkosti zaručene nájde svoje miestečko aj vo vašej záhradke. Záhradný altánok je vhodný najmä na odpočinok, relax po náročnom dni ale aj na menšie rodinné oslavy. Veľkú radosť majú z neho deti.

Súčasťou záhradného altánku je masívne záhradné posedenie ktoré je pevne zmontované s altánkom. Bez obáv naň usadíte 10-12 ľudí. Obsahuje aj stôl v tvare šesťuholníka. Výhodou je priestrannosť a pohodlný posed s možnosťou opretia o zábradlie v altánku ktoré je účelu prispôsobené. Navyše vám ponúkame ako jediný predajca záhradných altánkov možnosť výberu vlastnej montáže, vlastnej impregnácie a  možnosť výberu z niekoľkých odtieňov strešnej krytiny kanadského šindľa.

Aj preto je náš záhradný altánok svojou cenou, kvalitou, priestrannosťou a tvarom už niekoľko rokov najpredávanejším záhradným altánkom.

altanok-rozmery

Objednať altánok

Náter a posedenie

posedenie v altánku

Pri objednávke špeciálneho náteru altánok impregnujeme osvedčeným kvalitným dvojvrstvovým náterom od spoločnosti CHEMOLAK a.s.

Na základe skúseností a pozitívnych referencií zákazníkov sme sa rozhodli pre impregnáciu odtieňom červený smrek.

Cena za náter je 150 €.


Štandardná verzia altánku obsahuje masívne posedenie, ktoré pozostáva z piatich lavíc a jedného stola. V prípade, že máte záujem o altánok bez posedenia, z ceny altánku odpočítame -150 €. 

 

 

Drevená podlaha a podklad

IMG_7596 SONY DSC SONY DSC drevená podlaha pod altánok

V prípade, že máte záujem o altánok vrátane drevenej podlahy, nemusíte pripravovať betónový podklad. Cena masívnej drevenej podlahy spolu s betónovými kockami pre jej osadenie je 200.


Najčastejšie typy podkladov pod záhradný altánok je betónový podklad alebo podklad zo zámkovej dlažby. Podklad pod altánok môže byť rôzneho tvaru, napr. kruh, šesťuholník, štvorec. Avšak najjednoduchší a najlacnejší spôsob ako vybudovať podklad pod altánok je uložiť betónové kocky do príslušného terénu napríklad v tvare štvorca.

Pre čo najlepšie ukotvenie záhradného altánku do príslušného podkladu dodržujte zásadu – podklad by mal byť vodorovný!

 

Montáž altánku

montér altánkov

 

Pri objednávke montáže vám altánok namontujú vyškolení montážnici v priebehu 2 hodín. Za montáž altánku účtujeme 180 €.


Montážny návod štandardne dodávame každému zákazníkovi ktorý si objedná záhradný altánok bez montáže. Na približne 3 hodinovú montáž ktorú zvládne každý šikovný domáci majster aj bez predchádzajúcich skúseností, sú potrebné 2 dospelé osoby.

Strešná krytina

altanok-sindel-cervenyaltanok-sindel-zelenyaltanok-sindel-cierny

Ponúkame vám možnosť výberu z niekoľkých odtieňov strešnej krytiny a to vo farbe červená, zelená alebo čierna, vďaka čomu strechu altánku dokonale prispôsobíte svojmu okoliu. Záhradné altánky pokrývame jedným z najkvalitnejších bitumenových asfaltových šindľov na trhu – značky IKO.

Objednať altánok