Jar sa blíži, hurá do záhrady! A čo v nej?

Jar sa blíži, hurá do záhrady! A čo v nej?
Publikované 16.03.2016 11:05

Dostali ste sa k záhrade iba nedávno? Ak patríte medzi záhradkárov a záhradkárky, zrejme už pomyselne brúsite záhradné náradie a vyberáte semienka. Ak ste skôr rekreačný záhradkár, je pre vás ideálne stráviť na záhrade príjemný oddychový deň a zrelaxovať sa. Máme pre vás pár tipov, ktoré z vašej záhrady vyčaria oázu pokoja.

Vytvorte si jazierko

Alebo si nechajte vytvoriť, To už záleží od miery vášho chcenia. Jazierko uprostred kvetinovej nádhery vytvorí naozaj čarovnú atmosféru. Je neodmysliteľnou súčasťou takmer každej okrasnej záhrady. Jazierku síce treba venovať pravidelnú starostlivosť, ale nie je to nič, čo by ste nezvládli. Pohľad na rozkvitnuté lekná stojí určite za to.

altánok v záhrade

Zadovážte si hojdačku

A nielen v prípade, ak máte deti. Návrat do týchto si čias si môžu dopriať aj „dospeláci“. Veľká rodinná hojdačka, umiestnená napríklad v pergole, sa stane obľúbeným miestom každého, kto na vašu záhradu vkročí. Len tak volá po príjemných jarných a letných večeroch!

drevená hojdačka

Dajte si postaviť altánok

Chcete spojiť príjemné s užitočným? Poobzerajte sa po záhradnom altánku. Táto stavba poslúži ako úschovňa náradia, ale aj ako posedenie do každého ročného obdobia. Zmení vzhľad vašej záhrady a vy získate nové miesto pre seba a priateľov. S altánkom navyše nebudete mať vôbec žiadne starosti.

altánok s červenou krytinou

Drevený altánok vám presne podľa vašich požiadaviek zmontujeme na počkanie. Stačí si vybrať.